pfronlogonew fio ASOS anmar-logo celestynow msz logoFacebook-Logo-60x60
Nasza Szata

    

Pokłady Nadziei

Celem projektu jest umożliwienie mieszkańcom Mazowsza uprawiania żeglarstwa oraz aktywnego wypoczynku na wodzie. Stowarzyszenie posiada odpowiednie zasoby kadrowa oraz możliwość korzystania z jednostek pływających i innego sprzętu pływającego, portu jachtowego...

pn plakat2Otwarcie Sezonu Letniego 2012 - "Pokłady Nadziei"

MCŻiTW w Giżycku uzdieliło gościny i sprzętu na żeglarską imprezę integracyjną pod nazwą "Pokłady Nadziei" dla mieszkańców powiatu otwockiego.

Imprezę zorganizowali Regionalna Sekcja Mazowiecka Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych, Integracyjna Akademia Żeglarstwa i Mazurska Szkoła Żeglarstwa.
Było żeglowanie z wielokrotnymi Mistrzami Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych, chrzest żeglarski dla młodzieży, szanty. Cała kadra pracowała na zasadach wolontariatu. Impreza była filmowana przez telewizję regionalną Pixel TV.
Akcja, której celem jest zachęcenie młodzieży z Mazowsza do integracyjnego uprawiania żeglarstwa będzie kontynuowana przez maj i czerwiec.
Organizatorzy dziękują Andrzejowi Buremu, Eugeniuszowi Rakowiczowi i Marianowi Zakowiczowi, Jasiowi "Szuwarkowi" Szendlerowi i Jasiowi "Buźce" Ryłło, oraz członkom RSM za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.