pfronlogonew fio ASOS anmar-logo logo menin 2Facebook-Logo-60x60
Nasza Szanta

KORONAHAMILTON        KORONA SZANTA

    msz logo

Pokłady Nadziei

Celem projektu jest umożliwienie mieszkańcom Mazowsza uprawiania żeglarstwa oraz aktywnego wypoczynku na wodzie. Stowarzyszenie posiada odpowiednie zasoby kadrowa oraz możliwość korzystania z jednostek pływających i innego sprzętu pływającego, portu jachtowego...

pn plakat2Otwarcie Sezonu Letniego 2012 - "Pokłady Nadziei"

MCŻiTW w Giżycku uzdieliło gościny i sprzętu na żeglarską imprezę integracyjną pod nazwą "Pokłady Nadziei" dla mieszkańców powiatu otwockiego.

Imprezę zorganizowali Regionalna Sekcja Mazowiecka Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych, Integracyjna Akademia Żeglarstwa i Mazurska Szkoła Żeglarstwa.
Było żeglowanie z wielokrotnymi Mistrzami Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych, chrzest żeglarski dla młodzieży, szanty. Cała kadra pracowała na zasadach wolontariatu. Impreza była filmowana przez telewizję regionalną Pixel TV.
Akcja, której celem jest zachęcenie młodzieży z Mazowsza do integracyjnego uprawiania żeglarstwa będzie kontynuowana przez maj i czerwiec.
Organizatorzy dziękują Andrzejowi Buremu, Eugeniuszowi Rakowiczowi i Marianowi Zakowiczowi, Jasiowi "Szuwarkowi" Szendlerowi i Jasiowi "Buźce" Ryłło, oraz członkom RSM za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.