pfronlogonew fio ASOS anmar-logo logo menin 2 celestynow Facebook-Logo-60x60
Nasza Szanta

KORONAHAMILTON        KORONA SZANTA

    

Spotkanie z mieszkańcami gminy Celestynów

Regionalna Sekcja PZŻN z Otwocka, korzystając z zaproszenia Gminnego Ośrodka Kultury Celestynów, zaprezentowała multimedialnie swój dorobek szkoleniowy, odbyte rejsy po jeziorach mazurskich, członkom Klubu Dojrzałego Człowieka.

Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej w Starej Wsi 8 lutego br. Na spotkanie przybyli również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i prasy.
Podczas prezentacji przekazano zebranym informacje oprowadzonych działaniach. Został przedstawiony korzystny wpływ żeglarstwa na poprawę i utrzymanie właściwej kondycji psychofizycznej człowieka. Żeglarstwo może być nie tylko rekreacją, sportem, ale również "sposobem na życie". W uprawianiu żeglarstwa, tak naprawdę nie ma ograniczeń wiekowych. Zaprosiliśmy mieszkańców do bezpłatnego udziału w projekcie "Razem pod żaglami", do którego trwa nabór uczestników, termin nadsyłania zgłoszeń do 28.02.13. Mieszkańcy gminy Celestynów, uczestniczący w spotkaniu z zainteresowaniem słuchali i oglądali slajdy a też film z rejsów. Mamy nadzieję, że niejedna z tych osób zapragnęła podczas nadchodzącego sezonu żeglarskiego pojechać do Giżycka i tam pływając po jeziorze Kisajno poczuć wiatr i przeżyć wspaniałą przygodę, spotkamy się z nimi na szlaku i na wodzie.

 

Zofia Szarszewska vel Wieczorna Bryza