pfronlogonew fio ASOS anmar-logo celestynow Facebook-Logo-60x60
Nasza Szata

    

Pokłady Nadziei 2016. DLACZEGO? !!!!!

Takie informacje i komunikaty zamieściliśmy w 2016r

INFORMACJA - "POKŁADY NADZIEI 2016"

W związku z przedłużającą się procedurą podjęcia decyzji finansowych dotyczących projektów zakwalifikowanych do dofinansowania przez Zarząd PFRON informujemy, że rejsy w projekcie "POKŁADY NADZIEI 2016r", planowane do realizacji w terminach 01-14.06.2016r i 17-30.06.2016r zostaną zrealizowane w terminach 01-14.09.2016r i 17-30.09.2016r. Osoby (uczestnicy, sternicy, wolontariusze) zakwalifikowane do udziału w tych rejsach prosimy o podjęcie decyzji w terminie 7 dni (wysłać @), czy akceptują( lub nie akceptują) konieczną zmianę terminów i potwierdzają swój udział w zmienionym terminie. Osoby które zrezygnują z udziału w w/w zmienionych terminach otrzymają zwrot kaucji na konto z którego została wpłacona. Informacje telefoniczne nie będą udzielane, ponieważ wszystkie szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektu "POKŁADY NADZIEI 2016r" są aktualizowane i na bieżąco zamieszczane na stronie projektu. Organizator przeprasza za zaistniałą sytuację.

"POKŁADY NADZIEI 2016" - komunikat

Organizator Pokładów Nadziei prowadzi intensywne działania mające na celu zorganizowanie projektu Pokłady Nadziei Istnieją podstawy prawne umożliwiające realizację projektu, potrzebne jednak są analizy, i decyzje kompetentnych organów na które czekamy. Realizacja projektu jest możliwa w sierpniu i wrześniu. Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w projekcie którzy z różnych względów nie mogą wziąść działu w w/w terminach proszeni są e-maila o rezygnacji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w celu zwrotu kaucji. Kaucje będą zwracane w kolejności w jakiej wpływały na nie oprocentowane konto. Ilość bezpłatnych przelewów z takiego konta jest ograniczona, więc prosimy o cierpliwość. Organizator projektu


NADSZEDŁ CZAS ŻEBY UCZESTNICY PROJEKTU I OGÓLNOPOLSKIE ŚRODOWISKO ŻEGLARZY NIEPEŁNOSPRAWNYCH OTRZYMAŁO RZETELNĄ INFORMACJĘ DLACZEGO PROJEKT NIE ZOSTAŁ ZREALIZOWANY.

Tutaj będziemy zamieszczać aktualne informację dotyczące całej sprawy Historia z 2016r. niebawem