• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
pfronlogonew fio ASOS anmar-logo celestynow Facebook-Logo-60x60
Nasza Szata

    

KUŹNIA STERNIKÓW

Zakres szkolenia zgodny z wytycznymi Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Polskiego Związku Motorowego i Narciarstwa Wodnego. Szkolenie obejmuje wykłady teoretyczne, zajęcia praktyczne na wodzie, oraz możliwość zdawania egzaminów państwowych na patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego, oraz uzyskania certyfikatu ,,wolontariusz żeglarski osoby niepełnosprawnej”
Uczestnikami projektu będą pełnoletnie osoby pełnoletnie sprawne i niepełnosprawne z terenu Powiatu Otwockiego. Wymagane od wszystkich uczestników zaświadczenie, od lekarza pierwszego kontaktu stwierdzające ,,brak przeciwwskazań do uprawiania sportów wodnych”.
Miejsce zaokrętowania: port Neptun Giżycko ul. Wojska Polskiego 37, w godz. 15-19.        
Dojazd, opłaty portowe(WC, prysznice, postój jachtu) ponoszą uczestnicy.
Komplet dokumentów zgłoszeniowych (do pobrania tutaj), wraz z załączoną kserokopią zaświadczenia lekarskiego, należy wysłać na adres mailowy Organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 08.09.2023r. O przyjęciu do projektu decyduje kolejność nadesłania kompletnej dokumentacji zgłoszeniowej. Obowiązkowa wpłata zwrotnej kaucji w wys. 200zł (płatna w terminie 1 dnia po otrzymaniu @ od organizatora o zakwalifikowaniu do udziału w projekcie) na konto organizatora nr. 51 1750 0012 0000 0000 3310 5673
Celem zadania jest stworzenie oraz wyszkolenie kompetentnej kadry posiadającej patenty żeglarskie i motorowodne, instruktorskie, oraz wolontariuszy żeglarstwa osób niepełnosprawnych, na potrzeby naszych zadań statutowych planowanych do realizacji w przyszłości.

DOKUMENTY DO POBRANIA: ( wydrukować, wypełnić drukowanymi literami i skanywysłąć na podany wyżej adres mailowy
1. 
Ankieta zgłoszenie
2. 
Regulamin
3. Co zabrać w rejs

Dodatkowe pytania na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                                                 
Zarząd  MSŻN.