pfronlogonew fio ASOS anmar-logo logo menin 2 celestynow Facebook-Logo-60x60
Nasza Szanta

KORONAHAMILTON        KORONA SZANTA

    

Szantowisko 2016 - relacja

W dniu 20.03.2016r, w sali widowiskowej PMDK w Otwocku, odbyła się V edycja charytatywnej imprezy żeglarskiej "Szantowisko 2016", zorganizowane przez RSM PZŻN, przy współpracy z MSŻN. Na widowni zasiedli żeglarze oraz sympatycy szant i pieśni żeglarskich. Przybyli również zaproszeni przedstawiciel władz samorządowych naszego miasta i powiatu oraz gość specjalny

W dniu 20.03.2016r, w sali widowiskowej PMDK w Otwocku, odbyła się V edycja charytatywnej imprezy żeglarskiej "Szantowisko 2016", zorganizowane przez RSM PZŻN, przy współpracy z MSŻN. Na widowni zasiedli żeglarze oraz sympatycy szant i pieśni żeglarskich. Przybyli również zaproszeni przedstawiciel władz samorządowych naszego miasta i powiatu oraz gość specjalny miłośniczka pieśni i muzyki marynistycznej z New Jersey. Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami. Były dedykacje i podziękowania za rejsy. Atmosfera była "żeglarska" ...koncert przeciągnął się poza ustalony czas. Organizator dziękuje PMDK za nieodpłatne użyczenie sali widowiskowej, chórowi "Iskra Nadziei" za ich "dziewiczy" występ, "Strefie Ciszy" i Maciejowi Bossowskiemu za kolejny V charytatywny koncert, współorganizatorowi, członkom Sekcji za wniesioną prace przy dekoracji sceny, oraz wszystkim osobom które pomogły przy organizacji naszej imprezy.

Zarząd